Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо, може ли да се полюшкам на татко? - Разбира се, нали затова сме го обесили.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Старшината казва на ротата: - Ей тия камъни и железата да ги съберете до оградата и да ги запалите….
Военни
03.10.2017
5,164 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Докторе, имам мания за преследване! Където и да ида, каквото и да правя, все има някакви хора дето вървят след мене! Морета минавам, през пустини вървя, все ме следват! - Интересно… Я да запишем тук в тефтера - как се казвате? - Мойсей.
На един поп му предстояло кръщене. Предишната вечер се бил напил много яко. След края на кръщенето попитал един приятел: - Добре ли се справих? Приятелят му казал: - Добре беше, ама другия път влизай на 2 крака, а не на 4. Да знаеш че онова корито е за къпане на бебето, а не эа пикаене. Още нещо. Когато свърши кръщенето се каэва алелуя, а не яж ми...
Вие сте толкова очарователна! За какви малки дефекти ставаше въпрос в обявата за запознанства? - А, дефектите ли? Единия сега е на училище, а другия е пиян.
- Скоро ще имаш проблеми с хигиената. - Четеш ми хороскопа ли? - Не, чета списъка с длъжници на "Топлофикация" и виждам твоя блок, ще ви спрат топлата вода. ( дано да не видиш твоя блок : ТУК - длъжници на "Топлофикация София"
Във военно поделение: генерал към новобранец: - Пиши - Днес Вторник 13.07.07.... Новобранеца: - Извинете Генерале Вторник как се пише с "В" или с "Ф"? Генерала: - Значи Пиши Днес Сряда.