Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена казва на мъжа си: - Скъпи, както ме посъветва, говорих с дъщеря ни за любовта и секса, та нали скоро ще навърши 15. - Е, и как мина? - Научих много интересни неща от нея, и изгарям от нетърпение да ги пробвам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"- Кво си се опнал кат браснарски каиш" Г-н Вачев, преподаватeл по немски ез. в ГПЧЕ-Видин
Бисери
03.10.2017
2,822 прегледа
Следващ →
Още вицове
На бала поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова. - Поручик, хайде да говорим с недомлъвки, - предлага Наташа. - А как става това? - Например ако аз ви кажа "Поручик, целунете ми Р." вие трябва да се досетите и да ми целунете ръка. - А, ясно, ясно. - Тогава сега е ваш ред. - Наташа, хванете ме за Х. с двете си Р...
На един остров след корабокрушение останали 100 мъже и една жена. Минала една година жената вдигнала ръце и извикала: - Не мога повече! - и умряла. Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали: - Не можем повече! - и я заровили. Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали: - Не можем повече! - и я изровили.
Разговор между приятели: - Знаеш ли, Пешо бил в болница? - Че как така? Оня ден го видях на улицата с една очарователна блондинка? - Именно. И жена му го видяла...
Какво е това "любов"? - Това е нещото, което жената прави, докато я чукаш.
Кеворкян: "-Материални претенции към България имате ли?" Симеон C.: "-Как материални?" Кеворкян: "-Имуществени?" Симеон C.: "-Как? Не. От собствената си страна ! Не! От мене това няма да видите, независимо при какви обстоятелства, обстановки и положения – категорично не!" (Разговор воден на 8 февруари 1990 г. и публикуван в книгата на Кеворкян "Разговори със Симеон Втори"