Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Спортни новини: С овациите на зрителите и дисквалификация завърши изпълнението на нашия национален отбор по художествена гимнастика. Съдиите заявиха, че гимнастичките ни са изполвали забранени пози.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"- Кво си се опнал кат браснарски каиш" Г-н Вачев, преподаватeл по немски ез. в ГПЧЕ-Видин
Бисери
03.10.2017
2,823 прегледа
Следващ →
Още вицове
Живота е порно и всички сме актьори.
Пациент подава на доктора банкнота и казва: - Огромно благодаря, докторе! Докторът, поглеждайки банкнотата: - Не преувеличавайте, не е чак толкова огромно...
Т`ва жените наистина не са като хората - не може всеки месец по 5 дена да ти тече кръв и още да си жив !!!
Англичанин в български хотел се обажда на рецепцията: - Two tea to room two two. На което рецепционистката отговаря: - Тарам, тарам....
Шестнайсетгодишна неопитна девойка отишла да се изповяда. - Отче, вчера нарекох един мъж “копеле”. - И защо? – попитал той. - Защото ме докосна по рамото без разрешение. - Както аз сега те докосвам ли? – попитал отчето и я прегърнал. - Да, отче. - Това не е основателна причина да го наречеш копеле. - Но, отче, той ми пипаше гърдите. - Както аз сега ги пипам ли? - Да, отче. - И това не е причина да го наречеш копеле. - Но след това той ме съблече. - Както аз ли? – попитал отчето и свалил дрехите й. - Да, отче. - И това не е причина да го наричаш копеле. - Но, отче, той ме облада. - Както аз сега правя ли? – попитал отчето и си пъхнал оная работа в нея. - Да, отче – казала тя няколко минути по-късно. - И това не е причина да го наречеш копеле. - Но, отче, оказа се, че той е болен от СПИН. - Ах това гадно копеле!