Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"- Кво си се опнал кат браснарски каиш" Г-н Вачев, преподаватeл по немски ез. в ГПЧЕ-Видин
Бисери 2,822 прегледа
Следващ →

Още вицове

На бала поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова. - Поручик, хайде да говорим с недомлъвки, - предлага Наташа. - А как става това? - Например ако аз ви кажа "Поручик, целунете ми Р." вие трябва да се досетите и да ми целунете ръка. - А, ясно, ясно. - Тогава сега е ваш ред. - Наташа, хванете ме за Х. с двете си Р... На един остров след корабокрушение останали 100 мъже и една жена. Минала една година жената вдигнала ръце и извикала: - Не мога повече! - и умряла. Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали: - Не можем повече! - и я заровили. Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали: - Не можем повече! - и я изровили. Разговор между приятели: - Знаеш ли, Пешо бил в болница? - Че как така? Оня ден го видях на улицата с една очарователна блондинка? - Именно. И жена му го видяла... Какво е това "любов"? - Това е нещото, което жената прави, докато я чукаш. Кеворкян: "-Материални претенции към България имате ли?" Симеон C.: "-Как материални?" Кеворкян: "-Имуществени?" Симеон C.: "-Как? Не. От собствената си страна ! Не! От мене това няма да видите, независимо при какви обстоятелства, обстановки и положения – категорично не!" (Разговор воден на 8 февруари 1990 г. и публикуван в книгата на Кеворкян "Разговори със Симеон Втори"