Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"- Кво си се опнал кат браснарски каиш" Г-н Вачев, преподаватeл по немски ез. в ГПЧЕ-Видин
Бисери 2,823 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живота е порно и всички сме актьори. Пациент подава на доктора банкнота и казва: - Огромно благодаря, докторе! Докторът, поглеждайки банкнотата: - Не преувеличавайте, не е чак толкова огромно... Т`ва жените наистина не са като хората - не може всеки месец по 5 дена да ти тече кръв и още да си жив !!! Англичанин в български хотел се обажда на рецепцията: - Two tea to room two two. На което рецепционистката отговаря: - Тарам, тарам.... Шестнайсетгодишна неопитна девойка отишла да се изповяда. - Отче, вчера нарекох един мъж “копеле”. - И защо? – попитал той. - Защото ме докосна по рамото без разрешение. - Както аз сега те докосвам ли? – попитал отчето и я прегърнал. - Да, отче. - Това не е основателна причина да го наречеш копеле. - Но, отче, той ми пипаше гърдите. - Както аз сега ги пипам ли? - Да, отче. - И това не е причина да го наречеш копеле. - Но след това той ме съблече. - Както аз ли? – попитал отчето и свалил дрехите й. - Да, отче. - И това не е причина да го наричаш копеле. - Но, отче, той ме облада. - Както аз сега правя ли? – попитал отчето и си пъхнал оная работа в нея. - Да, отче – казала тя няколко минути по-късно. - И това не е причина да го наречеш копеле. - Но, отче, оказа се, че той е болен от СПИН. - Ах това гадно копеле!