Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е 82,8? 69 с ДДС!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Млад лъв излиза за пръв път на цирковата арена и уплашено пита баща си: - Тате, кои са тези, които седят наоколо? - Не се страхувай, сине, те са зад решетките!
Животни
03.10.2017
3,573 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама студенти след изпит си говорят: - С колко го взе? - С тройка. В началото мислех да го взема с петица, а после реших, че е по-добре с тройка, а спестените пари за бири да отидат.
Корабокрушение. Пътниците потъват във водата. Спасителната лодка, бързайки, ги сграбчва за косите и ги повлича след нея. Изведнъж, в непосредствена близост до лодката, се появява напълно плешива глава. Един моряк гледа озадъчен няколко секунди и след това удря с греблото по голата глава: - Не сме тук за шеги, по дяволите!
В килията затворник разказва на съкафезника: - Реших да обера една вила. Цял месец храних кучето, което я пази с колбаси. То ме обикна като роден баща накрая. И през нощта без никакво усилие проникнах във вилата. А в коридора настъпих опашката на котката…
Умира един от простуда(няква пневмония развил). И моли доктора: - Ще ти платя, но искам да напишеш. че съм умрял от СПИН! Доктора: - Но защо?!?? - Първо - ти няма да имаш грижи - СПИН не се лекува, второ - след смъртта ми никой няма да барне и с пръст жена ми, а трето - онова копеле, което от пет години спи с нея ще се обеси!!!
Станка и Пенка баби на по 80-90 години стояли на една пеика и си плетяли! Станка пита Пенка: - Как си Пенке? Пенка отвърнала: - Добре съм Станке! После Станка попитала: - Пенке ма, твоите внуци ще доидат ли ма!? После последвало малчание!? - Пенке, Пенке???