Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Щирлиц никак не обичаше масовите разстрели, но му беше някак неудобно да откаже…
Щирлиц 7,388 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ученици в дипломатическото училище. Сръбчето се заяжда с американчето. - Знаеш ли каква армия имаме? - Ние имаме хиляда пъти по-голяма! - А знаеш ли какви самолети имаме? - Ние имаме хиляда пъти повече! - Да ама вие американците нямате История!!! Американчето си погледнало часовника и казало: -Вие още малко няма да имате География! Дядо разказва на внука си: - Знаеш ли, че едно време в магазините имаше само сол и оцет? - Как така, дядо? В цялото "Метро"?!? Вълшебният джин към Аладин: - Съдейки по това, как търкаш лампата, мисля че си нямаш момиче... В училището на Иванчо дошла млада и много готина учителка. Иванчо веднага и хвърлил око и всеки път когато я видел да минава по коридора и подмятал: Госпожо, ако знаеш как ще те шибам! ! На учителката и писнало от тези подмятания и отишла при директора му казала: -Г-н директор, всеки път когато вървя по коридора, един ученик ми казва, че щял да ме шиба. А директорът попитал: -Това момче високо, русо и с лунички ли е? ? -Да-казала учителката. -А, това е Иванчо..... и да знаеш, щом е казал, че ще те шиба, значи ще те шиба .. Говорят си две приятелки: - Моя е още в кръчмата. - Да взима пример от моя - отдавна го донесаха вкъщи.