Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се прибира от училище и казва на майка си: - Мамо, утре те викат в училището. - За какво? - пита майката. - Ами с другарите намазахме черната дъска с лепило и госпожица Петрова се залепи на нея. - Е, вие що не я отлепихте? - А отлепихме я, някой даже по два пъти я отлепиха...
Иванчо и Марийка 3,268 прегледа
Следващ →

Още вицове