Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама програмиста: - Не ми работи печката... - Как така? Какво съобщение ти дава?
Програмисти 3,096 прегледа
Следващ →

Още вицове

На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: — Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. — Не ти вярвам. — Само гледай – казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. – Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: — Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане. Да се забогатее въобще не е трудно, ако месечно заделяш повече пари, отколкото заработваш. Иван Славков - Батето на коледния коктейл на ЦСКА в "Континентал Плаза": - Това тука (посочва напитките) е само реквизит. След малко чакаме да донесат и супата, нали сме при чорбата. - Защо си толкова весел? - Вчера се разведох, такива рога ми паднаха от главата! Блондинка влиза в книжарница и казва: - Имате ли готварски книги? - Да, голяма или малка? - Малка. Аз не готвя много.