Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Eдна жена в улегнала възраст отива на пластичен хирург и казва: - Докторе, ако може да скрием малко тези бръчки. - Няма проблем. Докторат й сложил винт на челото скрито под бритона й, тя трябвало при всяка поява на бръчки да натяга винта. Така се минало известно време и жената пак отишла при доктора.... - Докторе, всичко в ОК, но има един проблем излязоха ми две големи пъпки на лицето. - Ами госпожо, ако навивате още и брадичка ще пуснете!!!
Семейни 3,311 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вуте, бегаи, бегай бърже, тъща ти се удавила у кладенеца у дворо! - А, ние от кладенецо вода не пием. Красива, засукана секретарка се кара с шефа си. Накрая го тупа по рамото и му казва: - Разбери, от тук нататък моя крак тук никога повече няма да стъпи... Учителят в неделно училище пита малките си ученици: - Защо трябва да пазим тишина в черква? Отговаря му едно момче: - Защото хората спят. Студентски тост за родителите: - За тези, които мислят че ние тук учим! Във влак пътували лисицата, вълкът и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: - Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казва: - Дайте тогава по 2 лв. След малко се връща пак и пита: - Има ли тарикати? Пак мълчат всички. - Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълкът станал и извикал: - Аз съм тарикат. Тогава зад заека се показала мечката и казала: - За тарикати по 4 лв!