Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Катаджия спира един пиян шофьор и му дава да духа в уреда. Шофьора казва: -Не мога да направя това г-н полицай. -Защо? -Защото съм астматик.Мога да умра. -Тогава дай да ти взема кръвна проба. -И това не мога. -Защо? -Защото съм диабетик.Мога да умра. -Тогава просто върви по тази права линия. -И това не мога да направя. -Защо? -Защото съм пиян.
Пиянски 1,337 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно борче отива на стадиона, щот шефа нещо му бил определил среща там. Гледа някакви се състезават на пистата и пита: - Абе Бос, тия що бегат тука бе? - Щот има състезание бе, тъпак. Който стигне пръв, ще вземе наградата. - Е убооооо де, той кат ша земе наградата, другите що бегат бе? В Австралия подскача женско кенгуру. Спира се на всеки 100 метра спира и малък пингвин се показва от торбичката му. Той повръща много зле. В Антарктика, в средата на група пингвини седи малко кенгуру. То киха от време на време, кашля и повтаря: Да я е*а тази програма за обмен на студенти.... Бойко Борисов посетил днес Националния природонаучен музей и пита: - Този примат какъв е?... Обяснили му за някакъв си примат, но никой не казал, че това било огледало.... Все пак в Антарктида открили нефт, САЩ категорично обявли: повече няма да търпим режима на Кървавите Пингвини! Двама наркомани се разхождат по улицата, но виждат патрулка и единия казва на другия: - Усмихни се, патрулка!!! След 5 минути пак му казва: - Стига си се усмихвал. Вече сме в патрулката.