Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение: - Извинявайте, ще пътувате ли? - Не, аз съм в гаража си.
Шофьори 5,464 прегледа
Следващ →

Още вицове

Алеко чул приближаващият се водопад Жена към мъжа си: - Ходих на врачка, не трябва да ходиш на тази командировка. - Какво? Нещо лошо ли ще ми се случи?! - Не, щяло да ти бъде много хубаво. Учителката пита: - Деца, някой знае ли защо чаплата седи на един крак? Иванчо: - Защото, ако вдигне и другия крак ще падне. Малко еврейче тръгнало на училище в малко градче. Учителката попитала: - Кой е най-великият човек, който някога е виждал? Една ученичка вдигнала ръка и отговорила: - Мисля, че е Джордж Вашингтон, защото той е бащата на нашата страна. - Това е добър отговор, но не е отговорът, който очаквам. Друг ученик вдигнал ръка и казал: - Мисля, че е Ейбрахам Линкълн, защото той освободи робите и помогна да спре Гражданската война. Учителката отново заявила, че отговорът е добър, но не е правилният. Тогава станало еврейчето и рекло: - Мисля, че Исус Христос е най-великият човек, живял някога. Като награда за верния отговор учителката го извикала при себе се и му дала бонбонче. В междучасието друго еврейче попитало новодошлото: - Защо каза, че е Исус Христос? - Бе аз си знам, че е Мойсей, и ти си знаеш, че е Мойсей, но бизнесът си е бизнес. Мъж се прибира от работа и казва на жена си: - Бързо се събличай. Бързо се събличай, и в леглото. Не издържам повече. - Как така "бързо се събличай"? Защо? Вече три години, откакто не си се сещал за това. Да не би...? - Да, събличай се ти казвам. Сега ще видиш, какво е истински секс. - Сега, бързам,бързам... - Това ли е? Съблече ли се?! Най-после да успея да излъжа някой за първи април.