Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение: - Извинявайте, ще пътувате ли? - Не, аз съм в гаража си.
Шофьори 5,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ученици само във вашият клас не успях да свърша... Любовта няма религия, Бог няма нация, аз нямам BMW... Плува си мъж в морето. Уморил се. Гледа някаква шамандура плува във водата. Хванал се за нея да си почине. Изведнъж нещо го хванало за топките и се чул глас: - Плюс 2 или минус 2? "Тва пък какво е?" - помислил си човека. "Температура ли, какво ли?". И отговорил: - Плюс 2. Топките му били пуснати веднага, дошли му сили и успял да доплува до брега. Излиза от водата и гледа - топките му станали четири. Бързо влиза във водата и с плуване се връща до шамандурата, хваща се, пак усеща как нещо го хваща за топките, отново се чува гласа: - Плюс 4 или минус 4? Учителката се разболяла и влязла в болница. класът изпратил Иванчо на свиждане. Връща се и докладва: - Деца, положението е безнадеждно. Утре я изписват и от вдругиден пак е на работа. Здрасти Дядо Коледа със брада от вата… Всичко сама ще си даря, САМО ДАЙ ЗАПЛАТА!!!