Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: - Колега, що не внимаваш - не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! - А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! - отвърнал плевенчанинът.
Шофьори 4,365 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тече съдебно заседание. Съдията към обвиняемия: - Обяснете, как така човек като вас, наскоро дипломирал се от престижен университ, така жестоко сте пребили пощальона? - И Вие да бяхте на мое място щяхте да направите същото! Звъни ми тоз пощальон и ми казва, че има за мен препоръчано писмо, но да съм кихнел някой лев, и тогава щял да ми го даде. - И? - Кихнах му аз..а то призовка за казармата! Катаджия спира шофьор: - Книжката и талона, ако обичате! - казва полицаят. - Само това ли? - А какво друго? - Помислих си, че ще искате и пари… Днес се проведе среща между ключови лица от ДС и КГБ - между патриарх Максим и патриарх Кирил Чирак в строително-ремонтна бригада получил задача да боядиса прозорците в квартирата на шефа на фирмата. След час той се обажда на шефа и докладва: - Шефе, прозорците са боядисани. Да боядисвам ли и дограмата? Един кон влиза в ресторант и си поръчва две кофи водка и две кофи кола. На другия ден конят пак идва, но си поръчва само една кофа кока кола. Келнерът го пита: - А, бе, що не си вземеш и водка? Конят отговаря: - `Щото днес съм с каруцата.