Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се качва на автостоп в един ТИР на път за Варна. След известно време пита тираджията: - Извинете, виждам че тук има едно паве, за какво ви е? Мъжът се обръща и казва: - Нося си го за да ми счупиш главата ако не те изеба до Варна.
Шофьори 3,071 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колкото по-силно обичаш любимият човек, толкова е по-лесно да го намразиш. Любима моя, поздравявам те по случай Свети Валентин - денят на всички влюбени. Нямам думи, с които да кажа, колко много те обичам и обожавам. Само ти, и завинаги ти ще бъдеш в моето сърце. Обичам те, целувам те! (това е автоматично съобщение, няма нужда да отговаряте на него). "Но тъй като ми бяха лакирани ноктите, му казах на полицая: - Ето ви портфейла, моля ви, вземете си десет лева.." Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?" Обява в списание по случай новата лятна колекция на спортни стоки: "Тези модели на снимките отгоре са от новата ни колекция за инвалити - суичъри без ръкави и суичъри с един ръкав".