Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един моряк тръгнал на поредния дълъг рейс, обаче на излизане от пристанището корабът се повредил и се върнал обратно за поправка. Морякът се прибира вкъщи, опитва да си отвори - от вътрешната страна има ключ. Звъни. Отваря му някакъв здравеняк. Здравенякът пита: - Ти пък кой си? - Аз ли? Аз съм мъжът... - Абе я се разкарай, нашият мъж замина на дълъг рейс...
Семейни 3,052 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ето господин депутат изберете си пъпеш. - Но той е само един, как да си избера? - И вие сте само един, но ви избираме. Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз… нали разбираш, те… никоя не искаше… а и вече е късно… дай още по някое одеало да се завием и да си ходя… - Късно е чадо, мандалото лопна… Излиза чисто нов джип от магазина с мръсна газ, прави две кръгчета на паркинга и с пълна газ се забива в бетонната стена. Джас!!! След като спадат въздушните възглавници, човекът до шофьора му казва: - Така, господине, казах, че излизаме за тест драйв, а не за краш тест! Доктор към пациент: - Не трябва да пиете, да пушите, случайни връзки, играете на карти. Пациента: - Май жена ми е идвала да Ви дудне... Иванчо пита дядо си: - Дядо, на кого му става хубаво, когато правите секс с баба? - На мен! - отговорил дядото. Отишъл Иванчо при баба си и и задал същият въпрос. - На мен! - отговорила бабата. - На кой да вярвам? - казал Иванчо. - Дядо казва на мен и ти казваш на мен. Кое е вярното? Тогава бабата казала: - Щом е така питай дядо си: Като го сърби ухото и той го чеше с пръста си, на кое му става хубаво на пръста или на ухото?