Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Трима негри се надлъгвали кой е по черен.Първият казал: - Аз като работя, черна пот тече от мене. Вторият казал: - А аз като се порежа, черна кръв тече от мене. А третият казал: - Ха, това нищо не е, аз пък като пръдна и излизат сажди.
Расистки 5,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал: - Момче, аз искам… Студентът го прекъснал - Знам какво искаш. Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал: - Абе момче, аз искам… Студентът пак го прекъснал: - Знам какво искаш. Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл: - Мммомчее, азз иссскам… Студентът отново го прекъснал: - Не ми казвай, аз знам. Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори: - Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ. Момчето се надигнало и рекло: - Еее, яка е дрогата, нали, яка е! - Докторе, членът ми започна да почернява... Докторът прегледал болния и го попитал какво работи. - Ами шеф на фирма съм. - Ясно. Тогава кажете на секретарката си да не използва индиго вместо тоалетна хартия. Отива баба при гинеколога и казва: - Докторе, на много години съм, а още съм девица. Може ли да ми направите дефлорация, 100 долара давам. На доктора не му се занимавало с бабата и прехвърлил на стажанта. Стажантът взел ключовете от съседния кабинет и завел там бабата. Накрая на смяната докторът се сетил за бабата и стажанта, влиза в съседния кабинет вижда следната картина - бабата я няма, а студентът завит с един чаршаф на кушетката пуши цигара. - Къде е бабата? - За седмата стотачка притичва - спокойно отговаря студентът. ‎- Бабо, да не си ми пипала хапчетата? - Не, внученце, ахахахахах, внученце-кученце ахахахах, хапчета-долапчета, ахахахахах, не съм ти пипала долапчетата, кученце ахахахахах Правилно ли съм разбрал, че мюсюлманите палят посолства, протестирайки срещу филма, в който се разказва, че те палят посолства?