Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не стига, че е досаден спам-а, но може и да е обиден: една позната получи мейл с предложение да си увеличи пениса с 20 %....
Програмисти 3,417 прегледа
Следващ →

Още вицове

А знаете ли, че нудистите на карти играят на обличане... Разделението в заведенията на маси за пушачи и маси на непушачи е също толкова ефективно, колкото и ако в басейна бъдат определени коридори за пикаещи във водата и коридори за непикаещи... Две кексчета стоят във фурната. Едното казало: - Леле, колко е топло тук! Другото се стреснало: - Я, говорещо кексче! :D Из дневника на корнет Оболенски: "На третия ден пристигнахме в градчето Н. Изпихме всичкото шампанско и коняка в местната кръчма. Изебахме всичките модистки в заведението на мадам Жози, потрошихме стъклата на кметството. Вчера изпихме всичкия самогон, кметството го изгорихме, от кръчмата и от заведението на мадам Жози са останали само стените, надупили сме светските дами и монахините. Обаче днес сутринта в полка пристигна поручик Ржевски и настана един разврат..." Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой.