Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един просяк разказва: - Миналата седмица пътувах с влак до Пловдив. Садя си кротко в купето, гледам през прозореца и изведнъж влиза кондукторът и започва да ме гледа така, сякаш нямам билет. - А ти? - Какво - аз? Погледнах го така, сякаш имам билет!
Шофьори 4,557 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали жабата: - Жабо, защо си толкова зелена и лигава? - Ами-и-и, тия дни съм малко болна, а иначе съм бяла и пухкава. Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита: — С карта или с билетче? Пича взел да се претърсва. След няколко минути яко търсене казва: — Леле, колко съм отслабнал… За кой Дучето ще се ожени? - Как закой бе за онази свиня.....-За коя свиня бе? - Как за коя бе за свинята ЦСКА!!!!!!!! Обява във вестника: "Търся спътник в живота за тъща си. Тя: нахална, шумна, досадна. Той: жесток, безмилостен, подъл. Обадете се на тел.:....." На бай Любо жена му го праща до кварталната бакалия/ в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракиа, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО. В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката: - Имате ли кисело мляко "ДАНОН"? /Магазинерката отговаря/ - Фамилия? /бай Любо отговаря/ - Колев!!!!