Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Няколко неща, които шофьорът не трябва да казва, ако вози нервни пътници: - Пак не ми бачка спирачката… - Странно - въртя кормилото на една страна, а колата завива на друга. - Не трябваше да пия толкова водка преди закуска. - Някой обърна ли внимание - един полицай ли прегазих или двама? - Ау! Всичко пак започна да ми се раздвоява! - Вижте каква гледка отляво! Толкова е готина, че чак ми се отщява да гледам напред. - Някой ще подържи ли кормилото докато подремна? - Мотора пак гасне! - Чувате ли музиката? Не?! Как така не? - Защо дърветата растат насред шосето? - Е, ще полетим ли?
Шофьори 4,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

Румен Петков посъветвал Йордан Лечков да чете повечко книжки. Йордан Лечков посъветвал Румен Петков по-малко да пие и да не пикае във фонтана повече. Международен симпозиум на фармацевтите. Обсъждат се хапчета за полова потентност. Става англичанинът и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 8 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Англичанинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината нямаме - на диаметър... Ръкопляскания в залата... Става французинът и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 25 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Французинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дебелината нямаме - на дължина... Ръкопляскания в залата... Става българинът и казва: - А ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става като пъпеш. Въпрос от залата: - Ама как, на дължина, дебелина, обиколка ли...? Българинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината и ширината нямаме - на вкус... Трима скинари срещнали едно малко негърче и го залели с бяла боя. То се прибрало вкъщи и когато майка му го видяла казала: "На бял ли ше се правиш,бе?" и го набила. После то отишло при баща си, но и при него се случило същото, както при майката. Малкото негърче излязло навън и седнало на една пейка, но минали неговите ... Руснак яде сандвич. Немецът го моли да му даде, защото е много гладен. Руснакът му казва, че ще му даде, ако изпие ето тази кофа с вода. Немецът я изпива и пак се моли. Руснакът, преполовил сандвича, му се заклева, че ако изпие още една кофа и ще му даде. Немецът я изпива и...мълчи. Руснакът: - Е, какво, искаш ли сандвич? - Тцъ! - Видя ли! Ти си бил жаден, а не - гладен! -Вчера изгубих сто долара във фоайето. -Ето ги. В нашия хотел нищо не се губи! -Само че аз изгубих една банкнота, а вие ми давате десет банкноти по десет долара. -Това е за удобство. За да имате дребни за бакшиш