Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Военноказармени умнотии #2:- Бегом марш от мен до другото дърво! - В строя един не пее, но аз го чувам! - Който е тъп и не помни, да си записва като мен!
Полицаи 3,890 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един Човек решил да кръсти къщата си „гащи“, а кучето си „дупе“ дошли му гости и казал:  – Влезте в гащите дупето не хапи. - Г-н Иванов, много съм недоволен от вас - казва шефът. - Вече пет пъти ви звъня. - Много се извинявам. Какво желаете? - Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам. Зима. По заледен път с мъка пълзи запорожец. Зад него кара голям мерцедес. Мутрите от мерцедесът тръгнали да изпреварват запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една пропаст... Шофьорът на запорожеца слиза и на бегом отива при разбития мерцедес. Поглежда в пропастта и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Ех, провървя ми! - с облекчение въздъхва човекът. Баща казва на дъщеря си, която се кани да се омъжва: - Все повече се убеждавам, че твоят кандидат наистина те обича. - Защо така мислиш, татенце? - Работата е там, че той преди три месеца ми взе пари назаем и въпреки всичко продължава да идва у нас. 68 процента от българите одобряват шамаросването на деца. Останалите 32 процента са...деца.