Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговор между приятели-джепчии. - Намерих една четирилистна детелина! - Донесе ли ти щастие? - Разбира се! Тя беше в едно натъпкано портмоне.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
Шофьор нервно се оглежда и казва на полицая, който преглежда документите му: - Моля ви, по-бързо, че ме гонят ваши колеги!
Шофьори
03.10.2017
4,668 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кара си Цанко Мутрето по магистралата, зарадван че си е купил ново Порше и в един момент някакъв раздрънкан Трабант задминава лъскавата му кола. Вбесен Цанко настъпва докрай Поршето, вдига 360 км и с мъки едва достига Трабанта. Засича го и спира. - Абе, пишлеменце, за к`во само се състезаваме, да ни гледат борчетата по селата? - О! Ние състезаваме ли се? Тогава да смена на 3-та...
Ставам сутрин,гледам че спя.Жената я няма,децата и той.гледам чука се на вратата.Отварям лампата,святкам вратата и що да видя-един нинджа полицай.Викам му- ни мъ бий,аз съм хора,а той гишш едно круше и отивам в рая.Там три дена съ къпя,на втория водата спира,девет дена лежа, на шестия умирам.
- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба. - С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.
Отива мъж на пълен медицински преглед, след 2-3 дни отива да си вземе изследванията. Доктора: -Такаааа,препоръчвам ви кални бани! -Защо докторе,какво ми има?!? -Ами имате СПИН, по-добре отсега свиквайте с пръстта!
Ако не бяха бомбите и стрелбите ис София, можеше спокойно да се чуе поредния доклад на МВР за намаляващата престъпност...