Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бях малък и минавах покрай къщата на чичко Ленин. Оттам се носеше апетитна миризма на кюфтета. А аз - гладен, гладен… Срам не срам, звъня на вратата. Излиза чичко Ленин с престилка и вилица в ръката. - Чичко Ленин може ли едно кюфте, много съм гладен? - Да се махаш оттук! А очите му излъчваха ли излъчваха доброта…
Комунистически 7,548 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една монахиня минава през гората. Изведнъж от храсталака изкочили трима пича, скочили й, съблекли я и я изнасилили яко. Естествено, след това избягали. Станала тя, поизтупала се, облекла се и си мърмори благо под носа, кръстейки се: Слава тебе Господи, хем ми беше много хубаво, хем не се счита за грях! ! ! 2017 година. Прочетено в един форум: "Свърши ми trial-а антивирусната. Вируси блокираха вратата на хладилника. Гладувам! ПОМОЩ!!!" Ако се опитваш да затвориш квадратен контейнер с кръгъл покрив, значи е понеделник. А ако успяваш, значи е петък. В някогашния Съветски съюз питат радио Ереван ще има ли при комунизма пари. Радио Ереван прави справка и съобщава: - От Кремъл ни казаха, че няма да има. От Белия дом казаха, че ще има. Следователно и тогава, както и досега, едни ще имат, а други няма да имат пари. Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече...