Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Под едно ябълково дърво лежи циганин. До него спира Мерцедес, слиза един бизнесмен и го пита: - Ей, мангал, кво правиш тука? - Лежа си, кво да правя. - Абе, вместо да лежиш, вземи, че набери една щайга с ябълки, продай я на пазара и с парите купи едно колело. Ела с него под дървото и набери две щайги. Продай и тях, с парите купи мотор и набери четири щайги. Така ускоряваш процеса. Като събереш достатъчно пари, направи един холдинг и тогава ела легни под дървото. Циганина се почесва по брадичката и отговаря: - Че аз сега кво правя!?
Цигани 7,048 прегледа
Следващ →

Още вицове

Напоследък се съмнявам в нуждата от т. нар. "спящи полицаи"... Достатъчно е да не ремонтират пътя. Блондинка иска да се жени, обаче годеникът й поставя условие - само ако е дествена. Тя какво да прави, взема един салам, завира си го във вагината и отива на гениколог да докаже, че е девствена. След половин часов преглед доктора излиза пред кабинета, да каже новината на младоженеца и му вика: - Годеницата ви, че е девствена, девствена е, обаче не знех, че има и срок на годност. Човек се учи от грешките си. Умния човек се учи от грешките на другите. Марийка ще излиза на първата си среща. Майка й я съветва преди срещата: - И запомни, Марийке като те питат какво имаш от кръста надолу ще казваш, че има жарава и няма да им даваш да правят нищо. Отива Марийка, и на следващата сутрин се връща с окървавена рокля. Майка й, веднага разбрала какво се е случило и я скастрила: - Абе, аз не ти ли казах да кажеш, че имаш жарава! Ти какво си направила? -Ами мамо, и аз така казах, ама Иванчо вика "Аз пък имам една наденичка за печене, дай да си я изпека в жаравата. " И аз му дадох да си я пече,цяла нощ я пекохме, ама нищо не стана. На сутринта като ми даде да я опитам,тя още сурова наденичката... Който се смее последен,навярно не е разбрал вица!