Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо във вашето заведение е така тъмно? Запалете лампата! - Не може, правим икономии. - Че как работите тогава? - Кой е казал, че работим? Ние пестим!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Реклама по радиото: "Жени ако сте фригидни пробвайте с Хилти".
Черен хумор
03.10.2017
1,764 прегледа
Следващ →
Още вицове
В автобус от софийския градския транспорт: - Моля, слезте от перфоратора, тука има и по възрастни от вас, и те трябва да седнат! - Ама ние тука сме трима!
Ако Наполеон беше реализирал своите планове, Европа щеше да говори на френски. Ако Хитлер - на немски. Ако Сталин - на руски. За щастие никой от тях не успя и може свободно да говорим на английски.
Животът на Земята е доста скъп, но включва безплатна обиколка около Слънцето всяка година.
Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва: - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи. - Добре, а аз се обзалагам че няма да скочи - казва блондинката. След 5 минути главния герой скача. Блондинката подава парите на брюнетката, а тя и казва: - Не мога да ти взема парите аз съм гледала този филм и преди. Тогава блондито отговаря: - То и аз съм го гледала преди, но мислех, че няма да скочи отново! ...
Напушила се жабата, плува си в езерото и среща бобъра: — А, бе Жабо, какво правиш? — Махи, Бобър, напуших се и ми е много яко. — Е-е-е, ще може ли и аз? — Няма проблеми, само да не забравиш, като си дръпнеш, да задържиш преди да изпуснеш. — ОК, ще задържа. Дръпнал си бобъра и се понесъл по водата, но както си се носел, се блъснал в хипопотама. — Гледай къде плуваш, бе! Не ме ли видя? – казал хипопотама. — Sorry, друже, ама с жабата се напушихме и сега ми е супер яко. — Е-е-е, дали ще може и аз да се напуша? — Е, ми сигурно?! Ходи при жабата, тя ще ти даде. Тръгнал хипопотама и скоро намерил жабата, но точно преди да я попита, тя го погледнала ужасено и започнала да крещи: — Какво правиш, бе бобър!?! Изпуска! Изпускай!