Искам да разкажа за най-трудния период в живота си...Не можех да ходя, едва говорех, не разбирах, какво се случва...но после станах на една годинка и се появи надежда.
Президент изнася реч. Отдалеч се чува вик:
- Господин Президент, може ли да се преместите малко по-наляво, че нещо не Ви виждам!
- А не искате ли да ви дам бинокъл?
- А не, няма нужда - аз съм с оптика...