Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Консервативен канибал се връща от Европа. - Как беше храната? - питат го членовете на племето. - Нечовешка.
Канибали 11,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Деца всички хора са произлезли от Адам и Ева . - Отче, на мен татко ми каза, че хората са произлезли от маймуните. - Сега вашата семейна история на ме интересува! Връща се един мъж от работа, а жена му плаче. Пита я: - Какво е станало? - Майка ти ме обиди! - Че как ще те е обидила, като живее на двеста километра оттук? - Пратила ти е писмо, и аз го отворих..ето! Мъжът чете писмото и пита: - И с какво те е обидила? Няма нищо... - Прочети послеписа. Там пишело: "p.s. Скъпа снахо, да не забравиш да му дадеш писмото!!!" Полицията чука на вратата. Домакинът пита: - Какво искате? - Обадиха ни се, че тук се издевателства над Бетховен. Странно защо парите заделяни за "черни дни" се харчат за сватба? Един цар си имал царство. Разделил го - половината - за него, другата - дал на синовете си. Един ден той ги повикал, дал им пакет хартии и им рекъл: - Синове мои, реших да се оттегля на заслужена почивка. Който от вас скъса този пакет хартии, на него ще дам моята половина от царството! Мъчели се синовете, не успели. Тогава царят им рекъл: - Я сега опитайте да късате лист по лист. Синовете се хванали и набързо накъсали хартийките. - Запомнете - рекъл царят, - три поуки от тази история : което не става на веднъж може да стане постепенно. Което не можеш сам, можеш с приятели. Което не става със сила, става с хитрост. Разбрахте ли? - Разбрахме. - Нищо не сте разбрали. Току що накъсахте контролния пакет акции и вашата половина от царството пак стана моя. И после яли, пили и се веселили и ако не са измрели сигурно още са живи.