Решил да види Господ, какво става на Земята. Изпратил един ангел. Връща се ангела и казва:
- Господи, нещата не са добре! 95 процента от хората са лоши, и само 5 процента са останали добрите!!!
Разстроил се Господ, и изпратил мейл на тези пет процента добри хора, а какво пишеше в този мейл, извинете...Какво?! Не сте го получили ли??!!
Седят си двама людоеди - намръщени, гладни та две не виждат. Единият прелиства списание за каталожна търговия и изведнъж казва:
- Ей, хайде да си купим един хладилник!
- За какво ни е хладилник бе, ние нямаме какво да ядем той хладилник иска…
- Ей ама си недосетлив - нали ще го донесат хамали…