Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, какво да правя? Толкова съм грозна, че всички бягат от мен! ... - Докторе! Къде хукнахте?!!?
Черен хумор 1,819 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Къде работиш? - Тайна, не казвам. - А колко ти плащат? - По пет лева на бомба. Ъруин Шоу:Когато бях млад си мислех, че парите са най-важното нещо на света. Сега когато остарях, знам и съм сигурен, че това е така. Син на програмист пита баща си как е прекарал на тържеството с колегите от службата по случай 24 май. Бащата, без да отлепва очи от компютъра, отвръща: Ей сега ще ти начертая. Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно. Чапаев и Петка откраднали една влакова композиция с водка - първият отишъл да уреди нещата с продажбата на плячката, а вторият останал да пази. - Връща се Чапаев и изненадано се провикнал към Петка: - Пеееткааа где водкууууу? - Я водкууу праадааал. - А где денгиии? - Я денги прапиил!