Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Извинете, вие българин ли сте? - Съдейки по заплата - да...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Докторе, какво да правя? Толкова съм грозна, че всички бягат от мен! ... - Докторе! Къде хукнахте?!!?
Черен хумор
03.10.2017
1,819 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Къде работиш? - Тайна, не казвам. - А колко ти плащат? - По пет лева на бомба.
Ъруин Шоу:Когато бях млад си мислех, че парите са най-важното нещо на света. Сега когато остарях, знам и съм сигурен, че това е така.
Син на програмист пита баща си как е прекарал на тържеството с колегите от службата по случай 24 май. Бащата, без да отлепва очи от компютъра, отвръща: Ей сега ще ти начертая.
Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно.
Чапаев и Петка откраднали една влакова композиция с водка - първият отишъл да уреди нещата с продажбата на плячката, а вторият останал да пази. - Връща се Чапаев и изненадано се провикнал към Петка: - Пеееткааа где водкууууу? - Я водкууу праадааал. - А где денгиии? - Я денги прапиил!