Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама дебили си говорят пред един небостъргач: - Ако скочиш от върха му, ще падаш поне 5 дена - казал единият. - A ще умреш ли? - попитал другият. - Ами сигурно - отговорил първият. - Това са си цели 5 дни без храна и вода!
Луди 2,733 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мнозинството от мъжете имат това, което заслужават. Останалите са ергени. Има неща в живота които не ги осъзнаваме, има моменти които не ги забравяме, има чувства за които всичко даваме. Диалог в кюто: Тя: Ела у нас довечера, Windows-а трябва да ми се преинсталира. Той: Нямам инсталационен диск. Тя: Тогава мини през аптеката и купи, още работи. Той: Глупачко, ако не спреш ще дойда с куфарите у вас да преинсталирам Windows, жена ми е зад гърба, стои и всичко вижда. Българина, американеца и англичанина решили да направят саможертва в името на родината си. Качили се на един небостъргач и всеки трябвало да скочи от него. Първи бил американеца. Той казал: - В името на родината си оставям тези милиард долара и скочил. Англичанина направил същото. Българина казал: - В името на родината си взимам парите и изчезвам. В час по вероучение пасторът се обръща към учениците: - Деца, сега ще ви разкажа как е бил създаден първият мъж, Адам... - О, това го знаем - обажда се едно мъниче. - Но ще ни бъде страшно интересно да ни разкажете как е бил създаден вторият...