Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разяpена жена вpъхлита при гинеколога го почва от вратата: - Доктоpе, защо написали в справката: "Здpава"?! - А какво трябваше да напиша според вас? - възмущава се доктоpът. - Ами, напpимеp : "Тясна" или "Като всички останали"...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- За какво най-много съжаляваш? - За това, че се омъжих, и затова, че после се разведох.
Семейни
03.10.2017
2,985 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато трябва да дари кръв Чък Норис използва нож и кофа. ---- получи се опровержение: Какъв е тоя виц за Чък Норис, че давал кръв с кофа и нож? Той не дава кръв, той взима!
Влиза Зайо Байо в горската кръчма и си поръчва едно голямо уиски! След малко идва Кумчо Вълчо и вижда, че Зайо Байо пие уиски, отива при него и му вика: - Зайо нема ли да почерпиш, бе? - Ша почепря Кумчо Вълчо! - Дай на Кумчо Вълчо една лимонада! След кръчмата Кумчо Вълчо хванал заека и му отпрал един здрав бой! На другия ден същата сцена се разиграла отново! Заека влязал в кръчмата и си поръчал голямо уиски, след малко дошъл вълка: - Зайо нема ли да почерпиш бе?! - Ше почерпя ве Кумчо Вълчо! - Дай на Кумчо Вълчо две лимонади! След кръчмата вълка хванал Зайо и му отпрал още по-здрав бой! На третия ден Вълка влиза доволен в кръчмата, че Заека си е научил урока и ще го черпи нещо по-така... - Зайо Байо няма ли да почерпиш нещо бе!? - Готово Кумчо Вълчо! Дай на Кумчо Вълчо една минерална вода, че като пие две лимонади не знае какво прави...
Иванчо казва на дядо си: - Дядо, дай 50 лева. Ще ти ги върна от пенсията. - Ех че си и ти! Че аз няма да доживея дотогава. - Ама аз говоря за твоята пенсия.
- Обичаш ли ме? - Обичам те! - Би ли умрял за мен? - Никога! Моята любов е безсмъртна.
Ромският шахматист счита, че партията е изгубена, ако си е изгубил и двата коня.