Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съдия към обвиняемие: - Може ли да опровергаете показанията на свидетелите? - Трябва малко да си помисля. - Добре. Три години ще стигнат ли?!
Черен хумор 1,852 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище. Учителят: - Иванчо, на дъската! Иванчо: - Господине, не съм се подготвил. - Защо? - Вчера пуснаха моя брат от затвора, където е лежал 10 години за убийство на учител. - Мислиш, че ще ме изплашиш. Сядай - четворка! Не спори с идиот, защото ще паднеш на нивото му, а когато го направиш, той ще те победи с опит. Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави. - Много ви благодаря, докторе, за това че ме излекувахте. За съжаление не мога да платя сега сметката си, но задължително ще ви спомена в завещанието си. - Прекрасно! Само, бихте ли ми дали за момент рецептата, която ви изписах, бих искал да внеса в нея малки изменения. Щирлиц влиза в резиденцията на Абвера и на служебната си врата вижда: "Резиденция на съветското разузнаване". - Е, това се казва гласност - помислил си той.