Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Психар влачи кашон. Санитар го пита: - Абе Иване, кво е тва куче бе? - Какво куче бе, това е кашон - не виждаш ли? - О, да, извинявай. - казал санитарят. След като си тръгнал психарят се обръща към кашона: - Ей, Шаро, пак го изиграхме…
Луди 3,322 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка в леглото -Иванчо пак ли си помагал на комшийката -Дам оправях и задния двор В психиатрията върви предизборна кампания, разказва се какви честни хора управляват България. Всички пляскат, освен един. - Ти защо не пляскаш? - Аз съм санитар... В едно латвийско училище върви урок по история. Темата е "Латвийския национален флаг". Учителката пита децата: - Какво означава червеният цвят на знамето? Николас, кажи ти! - Червеният цвят олицетворява кръвта, пролята от латвийците в борбата за независимост на Латвия срещу немците, шведите и другите нашественици. - Добре, Николас. Шестица. А, какво означава зеленият цвят? Хайде Вичкаускас, кажи! - Зеленият цвят олицетворява нашите безкрайни и красиви гори, планини и поля. - Добре, Вичкаускас. И ти получаваш шестица. А какво означава... Не оставяйки учителката да се доизкаже, Вася, който е руснак, скача от последния чин и казва: - А белият цвят на Вашето знаме е цветът на безкрайните сибирски степи, в които Николас и Вичкаускас ще бъдат изпратени, когато Латвия отново стане наша 15-а република. Срешнали се двама приятели, от две съседни села и се заразпитвали за нещата в родните им села - единият се захвалил: - В наше село, една роди едно вундеркинче - на 6 месеца проговори, на 9 проходи на 1 и половина тръгна на училище на 3 вече беше в гимназията, а сега е на 8 и ще се кандидатира за областен управител, а при вас какво? - Е какво, какво и при нас аналогичен случай - ЕДИН НАЕБА ЕДНА КОЗА И Й ПАДНАХА РОГАТА! Стои Свети Петър и при него идва футболен съдия ­ знаменцето му забито отзад, свирката му намушкана в носа, пребит... -­ Ти какъв си? ­- го попитал Свети Петър. ­- Футболен съдия съм в българското първенство. ­- Значи си директно за Ада, там всичките сте за долу. ­- А, не! Аз съм честен и неподкупен съдия! ­- Моля?! ­- Да, бе. Например играе се мач Левски-ЦСКА на Герена, 92-ра минута, резултатът е 0:0 и аз свиря дузпа за ЦСКА! ­- Ей, ама много лъжеш, аз защо не съм го гледал този мач, кога се е играл? -­ Сега се играе ­ казал съдията. Няма кой да му свири края!