Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Същността на войната не е да умреш за родината си, а да накараш другите копелета да умрат за своята...
Бисери 3,469 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един стоял на моста на Дунава. Искал да се самоубие като се хвърли в реката. Човек до него го убеждава: - Недей, животът е пред теб! Помисли за жена си! - Ъ! Тя не ме обича. - Тогава за децата си! - Ами, те не са от мен. - отговорил апатично депресарът. - Помисли за хубавите неща! Ето, в събота има мач на "Дунав"! - направил последен отчаян опит да го вразуми другият. - Ама, аз не съм от Дунав. - Скачай тогава, да ти е*а майката! - Тате, кога ще ми купиш колело? — Когато усилията на добре балансираната монетарна политика на правителството, подкрепяна от Народното събрание и президента, изплати валутните дългове нашата чудесна родина, сине! — Тате, а защо думата „никога“ се изразява с толкова дълга фраза? - Какво е това поведение! Ние сме културна гимназия, да му е*а майката! Един линуксаджия умрял и се явил при свети Петър. Свети Петър разгърнал книгата, потърсил и казал: - Не, ти не си за тук, ти си за ада. Изведнъж изкочили едни черни дяволи и замъкнали специалиста надолу. Навлезли в ада и минали девети кръг, осми кръг, седми... Линуксаджията изплакал: - Ама къде ме водите, бе? - Спокойно, ще видиш. – отговорили дяволите. Минали шести, пети и все по-навътре. Линуксаджията извикал: - Ама толкова ли съм грешен, бе? Дяволите казали: - Спокойно, ще видиш. Стигнали до центъра на ада. Там самият сатана седял пред един компютър. Като видял това, линуксаджията проплакал: - Леле, сега какво ще ми правите? Сатаната казал: - Нищо няма да ти правим. Сядай и ми оправи джентоото. Линукс специалистът учудено попитал: - Ама нали това е адът? - Какъв ад, бе, това е дипендънси хел! – отговорил сатаната. Младо момиче разказва на приятелката си: - Винаги съм предпочитала морето пред планината. На море, докато се давиш, винаги има шанс да се спаси някой красавец. А на планина, когато те затрупа лавина, срещаш само санбернарски кучета.