Две версии на една и съща случка:
Версията на програмиста:
Програмист разправя на приятели:
- Вчера в нощия клуб се запознах със страхотна блондинка.
Приятелите:
- И какво стана?
- След това я поканих вкъщи, пихме по едно и започнах да я галя.
- Страхотно! И след това?
- Тя ми каза: "Съблечи ме".
- Свалих и бикините, сложих я на бюрото, точно да клавиатурата...
- Стига бе... Кога си си купил компютър? Защо не си се похвалил? С какъв процесор е?
Версията на блондинката:
- Вчера в нощния клуб се запознах с един програмист.
Приятелките:
- И...
- Той ме покани в тях, пихме по питие и след това той ме погали.
- И какво последва?
- Казах му "Съблечи ме"
- Страхотно! И след това?
- Той ми свали бикините...
Приятелките:
- Ама ти и бикини ли носиш?!?!
Звъни се в полицията:
- На Петров му докараха дърва!
- И какво от това - пита дежурния и затваря телефона.
След няколко позвънявания човека успява да каже:
- Ама Петров крие в дървата наркотици!
- Ще проверим! - наостря уши дежурният.
След малко звъни телефона у Петров:
- Петров, обажда се Иванов. След малко ще дойдат едни момчета, да ти насекат дървата!
- Какви момчета, бе, Иванов?
- Абе ония дето миналата година ми прекопаха лозето за оръжие!