Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Монахиня доверила на игуменката, че има грешни помисли и се чувства грешна. Игуменката я препратила при местния епископ като й обяснила, че той е най-вещ по греховните въпроси. Отишла монахинята при епископа, оплакала му се, че се чувства грешна, а той я успокоил: - Съблечи се дъще, сега ще проверим. Съблекла се тя, той хубаво я опипал и й казал: - Дъще, няма външни белези, трябва вкараме грехометъра за най-сигурно. Опънал я хубаво епископа и я пратил да си ходи пречистена в метоха. На вратата я посрещнала игуменката: - Дъще, какво ти каза? - Ами, пробва ме с грехометъра… - …ах, мръсника, а мен от две години ме лъже,че е развален и ме кара да го продухвам.
Монаси 6,846 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животните се гощават. Свършила колата. Пратил вълкът стоножката за кола. Чакат я 7 дни, тя не се връща. На осмия ден пристига. - Какво стана, бе! - Ами на вратата на магазина пишеше: "Изтривайте си краката!" Две приятелки се женят-едната за масажист, другата за вулканизатор. След първата си брачна нощ сядат да си разправят. Жената на вулканизатора пита другата: -И как беше снощи? А жената на масажиста отговаря възхитено: -Оооо, прекрасно цяла вечер ме масажира, след което правихме страхотен секс. -А, при теб как беше? Жената на вулканизатора свито отговаря: -Ами... не много добре... -Защо? -Ами, защото цяла вечер не спря да ме потапя във вода, за да намери дупката. Блондинка, брюнетка и червенокоска отиват на пазар за първи път тази година. Преди това тръгнали към място наречено " всезнаещото огледало" . Там всяка една по отделно заставало пред огледалото и казвала нещо, а огледалото отвръщало с "да" или "не". Застанала брюнетката и казала: -Аз мисля,че съм умна. Огледалото отввърнало: - Дааа! После застанала червенокоската и рекла: - Аз мисля, че съм хубава. Огледалото отговорило: - Даа! Последна застана блондинката и започна: - Аз мисля... Огледалото я прекъсна и каза: -Неееее! Разговор в шотландско семейство: - Чудна работа, чисто нови чорапи и само за две години да се скъсат... Катаджия отива при шефа си: - Роди ми се трето дете... - Добре, ще ти удвоим заплатата. - Трето!!! - Добре де, ще я утроим! - Как ще ги храня! - Добре бе! Взимай този знак "40" и го слагай където искаш...