А сега добрите новини от деня:
"Съкилийник набил Вальо Топлото.."
-----------
допъленение от Анонимен:
"а лошите - "Няма данни да е правен опит да бъде изнасилен"
Книгата за оплаквания в малък испански хотел.
Американец:
"Ужасен хотел! Асансьорът постоянно е задимен!"
Българин:
"Странен хотел. В асансьора незнайно защо е забранено да се пътува със смокинг. Навсякъде пише: "No smoking!". Добре, че поне може да се пуши..."