Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Книгата за оплаквания в малък испански хотел. Американец: "Ужасен хотел! Асансьорът постоянно е задимен!" Българин: "Странен хотел. В асансьора незнайно защо е забранено да се пътува със смокинг. Навсякъде пише: "No smoking!". Добре, че поне може да се пуши..."
Разни 2,497 прегледа
Следващ →

Още вицове

На пейка в градинката две баби си говорят: - Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още? - Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата. - И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране! - Е-е-ех, щастливка... - Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони? ЧБМ на всички!Пожелавам ти слънце да грее в твоите очи, усмивка да блести на лицето ти и радост да носиш на всички ни! Добре да е дошла, с любов и светлина! Семейство си купува нов гардероб. Идва майстор монтира го, ама когато минава трамваят - гардеробът скърцал. Съпругата го извикала отново да оправи проблема. Идва майсторът, влиза вътре и чака трамвая да мине, че да види какво скърца. В това време се прибира съпругът. Отваря и какво да види: – А, ти какво правиш тук? – попитал. – Брат, ако ти кажа, че чакам трамвая, няма да ми повярваш...?! През девет реки зад десетата, през девет планини в десетата, през девет страни в десетата, имало едно време една ламя - добрата ламя Спаска. Събудила се тя една сутрин и си рекла: - Що живея толкова далече? Един студент дълго време сваля мадама по интернет. Започват да си пишат за зодии и той я пита:Кога е рожденния ти ден. Тя отговаря: Ами - преди 8 месеца чествах 16-тия си рожден ден.Той, доволно: Кога по. точно? Тя: Ами...... на 29-ти февруари!!!