Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Преди час арестувах шефа на бандата от Блекстън и шефа на бандата от Уетстън - съобщава полицай. - Къде са? - В коридора. - Как така? Без охрана? - Не се опасявайте, господин началник. Те така ужасно се мразят, че нито един от тях не би позволил на другия да избяга
Полицаи 4,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

Супа с кокал- 3ст. Идва студент и с важен вид хвърля на тезгяха три стотинки: - Една супа с кокал. Продавачът му сипва вода в чинията. Студентът: - А къде е кокала? - След малко ще се освободи... - В хидрометеорологичния център вчера имаше банкет. - По какъв повод? - Познали са какво ще бъде времето. - Докторе, имам грип. Какво да правя? — Застанете по-далече от мене. В съвременните свтомобили всичко е измислено и да на-малката подробност. Заспиш ли зад волана, и твоето лице вече е върху възглавницата. Вълкът предложил на кучето: - Хайде да си поиграем? Кучето се разтреперило: - Страх ме е, Вълчо! Може да ме изядеш! - Спокойно, ще си сложа наморник - предложил Вълчо. Сложил си наморник, а кучето пак трепери. - Добре, ще си вържа и краката - навил се вълкът. Кучето пак трепери. - А сега защо трепериш? - От вълнение. За първи път ще ям вълче месо...