Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: - Чичко, колко е часа? - Ела през лятото, момченце, през лятото…
Полицаи 7,149 прегледа
Следващ →

Още вицове

Идва миг, в който разбираш, че всичко, което си смятал за даденост, е вече безвъзвратно изгубено, а всичко, което искаш, може никога да не бъде твое, защото си изгубил способността си да преценяваш, кое е истински ценно. Не чакай благоприятния момент, създай го! - Кой е гледал вчера филм на ужасите? - Аз! - Отиди да си изчистиш! Какво е смелост? Да тичаш по релсите на срещу влака и да крещиш "Дръпни сеее ще те блъснаааа" Търся един адрес на ул.Голо Бърдо в "Лозенец". Стигам до улицата и за всеки случай питам един чичко: - Извинете, нали това е улица "Голо бърдо"? Чичкото спира, поглежда ме, после поглежда към новите кооперации и отговаря: - Беше "Голо бърдо", сега е "Голд бърд стриит"... Отишъл Зайо в един магазин да си купи нова възглавница и попитал продавачката: - Извинете, с какво са напълнени възглавниците? - С пух - казала тя. Тогава Зайо заридал: - О, Мечо, Мечо, беден мой Мечо!