Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка разхожда кучето си и я спира непознат. - Извинете г-жо, каква порода е кучето Ви? - Кучешка. - каза блондинката и се усмихна.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Хората са свикнали да отговорят на доброто с добро, само че всички чакат, кой ще почне първи.
Бисери
03.10.2017
2,920 прегледа
Следващ →
Още вицове
Таралежът: "Хайде сега ти отгоре!" Четката: "Сладък мързеливец такъв."
Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им : -Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате живи! Турчинът: -Искам да имим всички долари на света! Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял. Французинът: -Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска! Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден. Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко. Дявола го питал: -Аде не измисли ли вече?! -Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси!
От една приказка: Принцесата била много тъжна, никой не си приказвал, нямало мрежа на повечето места...
Господ събира директорите на най-големите училища, за да ги предупреди за потопа, който ще настане в града в петък. Директорите благодарят и съобщават на учениците. Директорът на Руската гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Английската гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Математическата гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП, в събота отучваме потопа!
- С коя песен ще посрещнем 2012 година? — „Камъните падат“…