Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майка с детето си, се разхождали по центъра на градчето в което живеели. Минавайки покрай един магазин за играчки, момчето видяло на витрината едно влакче и помолило майка си. -Мамо купи ми влакче! -Нямам толкова пари в мене мойто момче, ще ти го купя друг път! -Мамо моля ти се купи ми влаче! -Абе сега няма да е! -Айди купи ми влакче ма майко ма! -Стига си плакал, обещавам ти като се приберем, да играем на каквото искаш. -На майки и на бащи може ли? -Да, на каквото кажеш. Отговорила майката. Прибрали се в къщи и момчето казало на майка си. -Отивай в спалнята събличай се, лягай и ме чакай, аз след малко идвам! Жената отишла в спалнята и изпълнила желанието на момчето. Детето обуло панталоните на баща си, облякло шлифера му, сложил бомбето и влязло при майка си и с дебел и плътен глас казало: -Стига си си мислила за глупости, ами отиди купи едно влакче на детето!
Семейни 2,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чух, че твоята женитба била много романтична. Наложило се да откраднеш жена си? - Да, така беше. - И нейните родители са ви гонили? - Гониха ни. - И не ви догониха? - Догониха ни. - И как свърши всичко това? - Живеят заедно с нас в нашата квартира. На среща: - Аз не съм съгласен с мнението, че жените са длъжни само да перат и да готвят. Смятам, че могат да правят същите неща, като мъжете, а мъжете без срам да вършат женската работа. - Това е доста зряло, напълно съм съгласна с теб. - Чудесно, дръж сметката. Петима канибали започват работа в много голяма канадска фирма. Първия работен ден ги вика генералният директор и им казва: - Сега сте част от отбора. Заплатата тук е висока, 5000 долара, вие може да обядвате в служебния стол - така и нашите сътрудници няма да се тревожат... Канибалите обещават никого да не пипат. След месец генералният директор отново отива при тях и им казва: - Вие изпълнявате отлично работата си, аз съм много доволен от вас, но вчера изчезна чистачката и целият офис е мръсен. Случайно да знаете какво е станало? Канибалите се кълнат, че нищо не знаят за това. След като директорът си отива, главният от канибалите пита другите: - Е, и кой я изяде? Мън-мън - и единият си признава: - Ами аз... - Идиот! Ние цял месец ядохме специалисти по пазара и рекламата, регионални мениджъри, бренд-мениджъри и никой нищо не забеляза! За чий тогава ти изяде баш чистачката?! В Перник израза "наложи се да му обясня, че не е съвсем прав" най-често означава "нашоках му репата". Разговарят три приятелки. Едната казва: — Моят ми купи цветен телевизор и стереосистема. Седя си в къщи, никъде не трябва да излизам. — А моят ми купи видеомагнетофон. Пускам си и се забавлявам. А на теб твоят какво ти купи? — питат третата. — А, моят още нищо не ми е купил. Каза ми, че още ставам и за кино, и за театър...