Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Приближава пролетта...Из-под леглата се появяват първите кантари.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис може да бере череши от бор! През зимата.
Любими Герои
03.10.2017
3,751 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Правете любов,а не война"! Но в същност,женете се, може да правите и двете!
Малкото шимпанзе разправя на майка си: - Днес предпазих учителя ни от една лоша шега! Другите му бяха сложили кабърче на стола. Майка му казва гордо: - Много добре и какво направи? Малкото шимпанзе отговаря: - Точно в момента, в който щеше да седне, му дръпнах стола!!!
Една банда разбойници нападнали един метох с монахини. Главатарят събрал разбойниците и им казал за награда да си изберат по една монахиня. Имало един много тъп разбойник. Той се огледал недоумяващо, почесъл се по главата и попитал: - Амаааа и игуменката ли? - И игуменката - отвърнал главатарят. Избрали си разбойниците по монахиня и главатарят им казал: - Хай де, какво чакате, събличайте ги! А глупакът пак: - Амааа и игуменката ли? - И игуменката, да - отвърнал главатарят търпеливо - Хайде, какво чакате, почвайте ги, де! Глупакът пак: - Амаааа и игуменката ли? И преди главатарят да отговори, игуменката нетърпеливо извикала: - Бреееей, тоз пък все не разбрал!!!!
Студент починал и на небето Свети Петър го пита: - В рая не мога да те пратя. Кажи в кой ад искаш в "студентския" или в "стандартния". Студента отговорил: - Аааа досега съм бил в студентски ад на земята, искам в стандартния. Пратил го Свети Петър в стандартния ад. Там ядене, пиене, цигарки, мадами ... въобще лайф. Имало само един кофти момент: всяка вечер идвал един дявол и му забивал пирон в задника. Изкарал така една седмица студента и накрая не издържал. Отишъл при Свети Петър и го помолил да го премести в студентския ад. Съгласил се Свети Петър и го преместил. В студенския ад ядене, пиене, цигарки, мадами ... лайф, но най-важното вечер не идвал дявол да му забива пирони в задника. Прекарал студента 3 месеца така - много му харесало. Една вечер се появил един дявол с кофа пирони и го изкомандвал: - Айде колега, сесия!
Мъж влиза в кръчмата: - За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната. - Защо? - Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.