Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чък Норис може да бере череши от бор! През зимата.
Любими Герои 3,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Правете любов,а не война"! Но в същност,женете се, може да правите и двете! Малкото шимпанзе разправя на майка си: - Днес предпазих учителя ни от една лоша шега! Другите му бяха сложили кабърче на стола. Майка му казва гордо: - Много добре и какво направи? Малкото шимпанзе отговаря: - Точно в момента, в който щеше да седне, му дръпнах стола!!! Една банда разбойници нападнали един метох с монахини. Главатарят събрал разбойниците и им казал за награда да си изберат по една монахиня. Имало един много тъп разбойник. Той се огледал недоумяващо, почесъл се по главата и попитал: - Амаааа и игуменката ли? - И игуменката - отвърнал главатарят. Избрали си разбойниците по монахиня и главатарят им казал: - Хай де, какво чакате, събличайте ги! А глупакът пак: - Амааа и игуменката ли? - И игуменката, да - отвърнал главатарят търпеливо - Хайде, какво чакате, почвайте ги, де! Глупакът пак: - Амаааа и игуменката ли? И преди главатарят да отговори, игуменката нетърпеливо извикала: - Бреееей, тоз пък все не разбрал!!!! Студент починал и на небето Свети Петър го пита: - В рая не мога да те пратя. Кажи в кой ад искаш в "студентския" или в "стандартния". Студента отговорил: - Аааа досега съм бил в студентски ад на земята, искам в стандартния. Пратил го Свети Петър в стандартния ад. Там ядене, пиене, цигарки, мадами ... въобще лайф. Имало само един кофти момент: всяка вечер идвал един дявол и му забивал пирон в задника. Изкарал така една седмица студента и накрая не издържал. Отишъл при Свети Петър и го помолил да го премести в студентския ад. Съгласил се Свети Петър и го преместил. В студенския ад ядене, пиене, цигарки, мадами ... лайф, но най-важното вечер не идвал дявол да му забива пирони в задника. Прекарал студента 3 месеца така - много му харесало. Една вечер се появил един дявол с кофа пирони и го изкомандвал: - Айде колега, сесия! Мъж влиза в кръчмата: - За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната. - Защо? - Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.