Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чък Норис може да бере череши от бор! През зимата.
Любими Герои 3,750 прегледа
Следващ →

Още вицове

- В началото рибата беше зачеркната в менюто, после, когато ми донесохте десерта, тя отново се появи. Какво означава това? - пита клиент сервитьора. - А, господинът, който току-що си тръгна, върна своята порция обратно. Той внесе новост в науката; отмени банкета след защитата на дисертацията. Баща води детето на градина. Минават край магаре с надървен х/уй. Детето пита: -Тате, тате, какво е това дето виси под магарето ? -Чурката на магарето, мойто момче. -казал бащата. -А мама защо вчера каза , че е нищо? -А, тя майкати и слонски да види , пак ще е нищо за нея. Жена дълго се молила на мъжа си да я вземе с него на лов. Накрая той се съгласил. Отишли в гората, мъжът и дал пушка, и й казал: - Стой тук и чакай, а от другата страна на гората ще подгоня лоса към теб. Когато лосът изскочи пред теб, стреляй, след това ме извикай, и пази улова докато се върна, само не тръгвай от тук, докато не дойда. Оставил мъжът жена си, и отишъл да пийне с приятелите си на съседната поляна. Тъкмо си сипали и отпили, чули изстрел и някакви крясъци. Побягнал мъжът към мястото, на което бил оставил жена си и какво да види?... На земята до жена му лежал уловът, а някакъв мъж тичал около него и крещял: - Да, твой е лосът, твой, ГОСПОДИ! Дай ми само да си сваля седлото! Попаднали Бай Ганио, Американеца и Французина на безлюден остров. Съответно нямали кво да ядат и първата вечер Американеца казал: - Момчета ша си жертвам крака да хапнем нещо.. Другите: - Ок бе, няма проблем! И ХРАС! резнал го пича и те хапнали... На следващата вечер обаче пак нямало кво да се яде... и Французина казал: - Момчета ша трябва да си жертвам ръката да ядем нещо.. И те: - Ок! Храснал я той и хапнали... Нооо на следващата вечер пак няма ко да се яде... кофти... и Бай Ганио тръгнал да си разкопчава гащите и другите казали: - Ооо ще ядем кренвирш!!!! - Аааа не аз викам по едно леко кремче и да си лягате!