Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В тексаско градче пред турист изскочила местна кола и едва не го прегазила. Обаче шофьорът си заминал преспокойно, сякаш нищо не е направил. Туристът отишъл в полицейския участък. Приел го дежурният сержант. - Значи, твърдите, че автомобил с номер NY-012 е нарушил правилата за движение? - Да. - А знаете ли, че това е колата на кмета? - Не. - Познавате ли кмета ни? - Не го познавам. - А познавате ли шерифа? - Също не. - Тогава платете петнадесет долара глоба и повече не се разправяйте!
Полицаи 4,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж заминава за командировка и казва на жена си: - Слушай кво знам, че ще ми изневеряваш поне взимай пари за това да си купим нещо ново! Прибира се след една седмица и гледа пред осеметажната панелка в Люлин 8 между очуканите трабантчета, жигули и москвичи една чистак нова S класа. - Абе жена на кой е тоя лъскав мерцедес долу? - Наш скъпи нали каза да взимам пари и аз така от свирки взех та събрах пари за един нов автомобил. - Да де ама аз не вервах, че некой ше ти даде повече от 50 стотинки! - Но скъпи аз повече не съм и искала. Тя му каза: - А ти знаеш ли, че любовника на твоята жена е приятел на любовницата на моя мъж? Някъде в Щатите. По автомагистралата яко пердаши последен модел Понтиак. По едно време го задминава някаква непозната въшка.<BR>- Бре, кво става тува бе, вика си човека и натиска газта до дупка, но така и не може да настигне другата кола.<BR>След известно време до един мотел гледа спряла същата въшка. Копа спирачки нашия, слиза и гледа - ЗАЗ-ка. Влиза в бара, а там Чапаев.<BR>- Абе пич, ква е тая страшна кола бе, бахти и двигателя има. С к’во върви това чудо?<BR>- Ами с водка, отговаря Чапаев.<BR>- Как с водка бе?<BR>- Ами така - с водка.<BR>- Хм, я дай една водка да видим - обръща се нашия към бармана.<BR>- Съжалявам господине, водка нямаме - казва бармана.<BR>- Ами к’во имате?<BR>- Само уиски.<BR>- С уиски върви ли?- пита нашия Чапаев.<BR>- Ами на знам, момент да попитам - казва Чапаев, отива до колата, вдига капака и пита -<BR>- Петка, уиски ще пиеш ли? - От какво живееш? - Пиша. - Станал си журналист? - Не, пиша на баща ми да праща пари. Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява… Значи – при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно… Тръгва оня из Лондон… След 2 часа се връща, а колата потрошена… — Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири! — Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено???