Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един процесор казва на друг: - Колко са глупави хората! Ние си правим, каквото си искаме, а те блъскат по мониторите.
Програмисти 3,337 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят, едната доста пълна, а другата кльощава. Пълната казва: - Като те погледне човек ще си помисли, че е настанал световен глад. Слабичката отговорила: - А теб като те погледне човек ще си помисли, че ти си причината! Имало едно огледало пред което ако застанеш и кажеш лъжа те всмуквало. Минала покрай него една червенокоса огледала се и казала: -Хъм мисля че съм отслабнала тези дни- и огледалото я всмукало. Минала една чернокоса, огледала се и казала: -Хъм мисля, че съм се разхубавила тези дни- и огледалото я всмукало. Минала една блондинка огледала се и казала: - Хъм мисля... -и огледалото я всмукало Направо не разбирам, как може да ме боли главата. Уж е само една кост, а ме боли Ученик Гарабед и Киркор се срещнали след много години. Оказва се, че Гарабед е лекар, а Киркор - шофьор на камион. Киркор се оплаква: - Знаеш ли, днес возих едно маце. Довечера ще ми дойде на гости, но аз незнам дали ще мога. - Нали ти казвам, че съм лекар. Ще ти изпратя по Агопчо лекарство. Гарабед се прибрал у тях и казва на Агопчо: - Занеси това флаконче на чичо си Киркор и му кажи сега да вземе едно хапче и при подобна ситуация пак по едно. Агопчо се заиграл. По едно време се сетил за лекарството на Киркор, затичал се и от улицата му хвърлил флакончето през прозореца: - Ей, чичо Киркор! Татко ти изпраща това. На сутринта Гарабед се обажда по телефона на Киркор за да провери резултата. - Е, Киркор. Как беше? Отатък се чува тих, измурен, шепнеш гласец: - Мани, мани! - Ти да не си изпил всичките хапчета от флакончето? - Да, да. - Е, и? Колко? Колко пъти? - Седемнадесет. - А тя? Тя оживя ли? - Ами! Тя не дойде. Баща и син пред гроба на тъщата. Синчето пита: - Тате, защо на гроба на баба има толкова голяма плоча? - За да сме сигурни, че ще си остане там.