Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На бизнес преговори: - Ще процедираме по следния ред: първо, вие ще посочите вашата цена, след това ние ще уточним нашата, после всички ще се посмеем дружно и ще пристъпим към сериозния разговор…
Разни 2,074 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка на купон у тяхен приятел.Ядене,пиене,танци,шоу.Иванчо зацапал малко свещите,но не изпуска Марийка от око,щото знае колко много я хапят гащите.Да,ама не!По едно време стопанина и Мимито изчезнали някъде.След 30-тина минутки двамата се връщат.Иванчо пита: Къде изчезна бе,муци? Заболя ме главата и домакина ми даде някакви капки от домашната аптечка. Мина ми главоболието.. К’во няма да ти мине,като гледам,че домакина даже не си е дръпнал ципа на аптечката.. - Извинете, но все още ми дължите сто лева! - Извинен сте! Власта се клати като на коча мъдите! Добрата фея приготвя Пепеляшка за бала в двореца и дава последни напътствия: -Мило дете и не забравяй че в 12 часа всичко ще се превърне в тикви :конете , каретата , кочияша , хубавата ти рокля ......всичко. -А сега върви мое дете . В 11. 59 добрата фея се плеснала по челото и казала: - Мале забравих да спомена на Пепеляшка че в 12. 00 и тампона и ще се превърне в тиква ..... Късно през нощта закъснял минувач върви по тъмна уличка на Белфаст. Внезапно в тила му се опира дуло на пистолет и се чува глас: - Ти какъв си? Католик или протестант? Човекът светкавично съобразява: "Ако му кажа, че съм католик, той може да е протестант и да ме гръмне. Ако му кажа, че съм протестант и той е католик, пак лошо." - Аз съм евреин - изведнъж решава минувачът. - Вай, Аллах! Аз съм най-щастливият палестинец в този град!