Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо бай Славчо обича водката повече от секса? - Защото по отношение на водката възможностите на организма не са ограничени.
Семейни 2,719 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пациент отива при доктора и го пита: - Докторе, десният ми крат е с 10см по-къс от левия, какво да правя? А докторът му отговорил: - Ами, куцай! Какво ще се получи ако кръстосаме слон и стоножка? -Заметресение нонстоп! - От какво се оплаквате? - пита лекарят. - Боли ме жлъчката. - Съблечете се, моля. - Вие какво, не ми ли вярвате? Джордж Буш: Бог ми каза да нахлуя в Ирак и Афганистан ---- Отишъл веднъж Джордж Буш на спиритически сеанс. Седнали около масата, хванали се за ръце и повикали духовете. Изведнъж се чул гръмовен глас, който в началото започнал да хвали Буш, а после силно да го ругае, само че говорел на немски. Когато сеансът приключил Дж. Буш попитал медиаума защо в началото духа го хвале, после ругаел и защо на немски. Медиумът обяснил, че похвалата била за това, че така хитро и умело се настанил на Иракска територия, присвоявайки иракския нефт за американски компании, за което се наложило да се избият много хора, а много пленници бил измъчвани и изпращани в американски концлагери. А ругаел Буш, защото допуснал негрите и евреите да стават все повече и повече, че цари разварт, расови смесвания и превърнал САЩ в същински Содом и Гомор. - А кой беше духа? - попитал Буш - Това беше духа на Адолф Хитлер. - отговорил медиума. - Колко е тежко да се работи, когато го няма шефа. Даже да пуша не ходя, страхувам, че направо вкъщи ще си отида.