Ром и ромка отишли да гледат филма Титаник.
Корабът вече потъвал и мъжът се разплакал.
Жената:
- Защо плачеш ? Много ли ти е тъжно за хората?
Мъжа:
- Не ми е тъжно за тях , тъжно ми е че тонове желязо потънаха.
Момиче влиза в автобус(то плаче). Питат го защо плаче. То им отговаря:
-Кенефа падна върху мама!
На следващия ден пак влиза там (смее се).Питат го защо се смее. То отговаря:
-Дядо пръдна и кенефа гръмна!!!