Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ученици си говорят: - Ти какво ще правиш, след като завършим? - Мисля да стана полицай, в КАТ. А ти? - Абе и аз ще се захвана с някакъв рекет…
Полицаи 4,047 прегледа
Следващ →

Още вицове

Яхнал Крали Марко коня си Шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой голем юнак - и от мене по-голям…". Върви нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани… Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой голем юнак - и от мене по-голям…" Върви нататък, гледа Баба Яга: косата й оскубана, зъбите й избити, изнасилена, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: "Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората?" Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: "Жив да си ми, баби, какъв си ми хубав, когато си трезвен…" От нашата маса за вашата маса! Ще се видим отново под масата. Един човек един ден седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. Изпил го и заплатил за него точно сумата, която барманът цитирал. До тук, колкото и да е странно, все ще се преживее, но с тия точни пари… барманът започнал да се нервира. След като на няколко пъти човека плащал ама съвсем точна сума, барманът не издържал и го попитал: - Абе к’ъв cи ти, бе? Не стига, че си водиш в заведението и щрауса и котката ами и на ‘сичкото отгоре 10 стотинки бакшиш не остави поне веднъж… - Офф - въздъхнал човекът - наскоро хванах златната рибка. Сторило му се на бармана, че нещо няма връзка, но като чул за златната рибка и се оживил: - И к’во си поръча? - Ами не виждаш ли - дългокрако пиленце, с мокро котенце и всичко да ми е точно… Жаба седи край реката, цапка с крачета във водата и мечтае. Идва хипопотам и пита : -Ей, жабо, студена ли е водата? Жабата се обижда: -Аз, ако не забелязваш, съм преди всичко дама, а не термометър! Срещат се двама психоаналитика: - Как е, колега? - Просто супер! Купих си нова кола.."Мерцедес"..толкова е мощен, толкова е голям... - Колега, ние сме професионалисти, нека просто да си свалим гащите и да си ги премерим!