Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът на пожарникарите влиза бавно, с ръце в джобовете, в стаята на дежурните и казва: - Момчета, стягайте се малко по малко… Ще ви почакам отвън да се пооправите, пооблечете, и да ходим да гасим един пожар - сградата на данъчната инспекция гори.
Полицаи 4,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кон влиза в ресторант и казва на бармана: - Дай една сода. Бармана: - А не щеш ли уиски? - Не бе, с каруцата съм. Надпис на гърба на моторист: Тук мООже да бъдат твоите цици! Ако след тежък запой на сутринта се събудиш, погледнеш се в огледалото и не се видиш, не се притеснявай - просто си станал неотразим. Руснак в командировка в Грузия. Разболял се и тръгнал да търси поликлиника. Пита наред, но всеки вдига рамене, клати глава: - Поликлиника? Ай, не знаю, дорогой! Накрая един грузинец му обяснява: - Поликлиника? Тръгваш наляво, вървиш, вървиш, ще видиш една бяла къща - това още не е поликлиниката. Завиваш надясно, вървиш, вървиш, ще видиш друга бяла къща - и това не е поликлиниката. Завиваш пак, после наляво, направо, надясно - ще видиш трета бяла къща с хубава ограда пред нея. На оградата има дупка. Тая дупка аз я пробих, а къде е поликлиниката - не знаю, дорогой! След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…")