Пияница пребил полицай и звъни на 112 в полицията. Те вдигат и той казва:
— Ало, това 112 ли е?
Те му отговорили:
— Да!
И той им казва:
— Е вече сте 111…
Шефът на пожарникарите влиза бавно, с ръце в джобовете, в стаята на дежурните и казва:
- Момчета, стягайте се малко по малко… Ще ви почакам отвън да се пооправите, пооблечете, и да ходим да гасим един пожар - сградата на данъчната инспекция гори.