Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай разхожда в парка кучето си. Среща го непознат и пита: - Къде си замъкнал тая свиня? Полицаят възмутен отговаря: - Това не е свиня, а куче! - Аз не питам теб, а кучето.
Полицаи 4,256 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на погребение изведнъж се чува тропане и викове: - Мими, Мими, отвори, аз още съм жив!!! - Митьо, млъкни, докторите знаят по-добре. Из ученическо съчинение: "Понеже лодкарят отказал да я прекара, баба Илийца грабнала кола и се прекарала самичка." В спортното министерство: - Защо дадохте толкова много пари за отбора по кърлинг, а на нас хокеистите не давате въобще нищо? - Защото вашият отбор реално съществува. Художник отива при директора на художествена галерия и пита: - Как е? Продават ли се картините ми? Директорът: - Представяте ли си, вчера дойде един мъж и ме помоли, да му покажа вашите картини. След това ме попита, дали ще станат популярни след смъртта на автора, както се случва с великите художници. Аз естествено му казах, че ви познавам много добре и съм сигурен, че след вашата смърт цената им ще се вдигне многократно. И той взе, че купи всичките ви картини. Художникът: - Ама, това е великолепно! Директорът: - Хм, да, но има едно НО! Той каза, че е вашият личен лекар… Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.