Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влака влиза в тунел. Силна плесница огласява купето. Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъшерята" Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много." Старшинката си мисли: "Несправедлив свят, войника пипа мен бият." Войника си мисли: "Само да дойде другия тунел, какъв шамар ще му забия пак ...."
Семейни 2,877 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо, къде ти е бележника? - Стои наказан в ъгъла, защото получи двойка. Едно мутрафонче осторумно се обръша към друго: - Абе браточка, е сега ще ти задам гатанка и да видим дали ще я познаеш! - Кажи. - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на ОЧКА? Другото борче се замислило дълбоко, но все пак отговорът му бил: - Не знам брато, кАжи кво е тва! - СнЕг бе братОЧКА ! Ае сега ще ти задам отново да видим дали ще се сетиш! - Давай! - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на АХ?! - Не знам брато! - СнЕг бе браточка... нали ти казАХ! Сахара, жега, 55 градуса, самотен пътник язди една камила. И изведнъж камилата стъпила на криво и се контузила. До най-близкия оазис имало два дена път, а водата на пътника вече била на привършване. И докато човека вече си мислел как е протекъл живота му и дали ще отиде в ада или в рая, видял в далечината надпис "Ремонт на камили!". Приближил се той и какво да види наистина имало сервиз и някакъв човек вътре. - Извинявай, на камилата ми й има нещо и няма да мога да стигна до следващия оазис, ти си ми спасениете ще можеш ли да я оправиш? - започнал да обяснява човека. - На канала! - казал монтьора Човека веднага завел камилата на канала, монтьорът взел две тухли и с точен и премерен удар, ударил камилата по топките. Тя така подскочила и препуснала сякаш нищо и няма. - Ама какво направи бе камилата ми избяга сега ще умра от жажда, как ще я настигна. - На канала. Когато Чък Норис изпраща данъчна декларация, той изпраща празни бланки и прилага към тях своя фотография, присвит и готов за нападения. На Чък Норис никога не се е налагало да плаща данъци. - Знаеш ли, Лили, като гледам световното по футбол, забравям всичко наоколо! - Аз съм Валя...