Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влака влиза в тунел. Силна плесница огласява купето. Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъшерята" Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много." Старшинката си мисли: "Несправедлив свят, войника пипа мен бият." Войника си мисли: "Само да дойде другия тунел, какъв шамар ще му забия пак ...."
Семейни 2,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Искре, обичам те и искам... - Съгласна съм! - Остави ме да довърша... - Съгласна съм! - Но аз не успявам да... - Съгласна съм! - Уф, млъкни... - Съгласна съм! - С две думи, искам да ти подаря... - Съгласна съм! - ...каквото и да е сума пари... - Съгласна съм! - ...за да си купиш... - Съгласна съм! - ..папагал и с него да си говориш. Краят на света стигнал до България, поогледал се и: - Ха, че аз тук май съм бил вече! И продължил нататък... Пациент влиза при психиатър. - Докторе, как да ви кажа, имам чувството, че всички ме пренебрегват... - Следващият, моля! В училище учителката пита учениците, къде работят бащите им. - Моя татко работи в авсервиз. - Моя е управител на ресторант. - Моя е главен счетоводител. - Моя е доцент в БАН... Целият клас се смее. Учителката: - Деца, не е хубаво да се смейте на чуждото нещастие... Малкият Иванчо казва на баща си: — Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! — Вече не искаш ли влакче? — Искам, но намерих едно в шкафа ти.