Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Редник съобщава на главния: - Старшина, има дупка в чаршафа ми. - Обърни го от другата страна и заспивай.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Когато вървя по пешеходна пътека, винаги стартирам първи и си представям, че повеждам своята армия в бой!
Бисери
03.10.2017
3,250 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво представлява женомразецът? - Това е мъж, който прави секс със затворени очи. - Защо? - Защото не може да гледа как жената изпитва удоволствие.
- Марийке, развалям годежът ни! - Но защо, Иванчо? - Видях голото ти тяло на една картина. Безобразие! Да позираш гола... - Никога не съм позирала. Повярвай ми! Художникът я е нарисувал по памет...
Мъж оставя колата си на паркинга. Страхувайки се от ограбване, оставя белжка на предното стъкло: "Резервоарът е празен, радиото го няма, двигателя е откраднат". На следващия ден намира друга бележка: "Тогава не виждам, защо са ти гуми?"
Един човек предприел пътуване с кораб, което щяло да трае 1 месец. Минала първата седмица и на нашия му се приискало да прави секс. Отишъл той при капитана и казал: - Абе капитане, тука нямате ли някакви жени, че нали разбираш? На зор съм . . . - Нямаме жени, но ако искаш може да опънеш китайчето, готвача! Човекът се отказал категорично и се върнал в каютата си. И така минали още 10 дена и нашия вече не издържал. Решил, че ще оправи китаеца. Отишъл при капитана и казал, че е съгласен. Попитал за цената, а капитана казал: - ОК! Няма проблем. Тарифата е 400 долара. - Как така, бе? Защо толкова много? - учудил се човека. А капитана му разяснил: - Гледай сега: 100 долара са за помощник-капитана, защото той не ги обича тия работи, 100 долара са за мене, защото и аз не ги обичам тия работи и по 100 долара за двамата моряци, които ще държат китайчето, защото той пък въобще не ги обича тия работи.
"Кулинарно незадоволена биологична единица отказва да изиграе фолклорен танц!" Т.е. "Гладна мечка хоро не играе!"