Умрял един агитатор и след смъртта си отишъл в пъкъла. След три месеца до небето звъни самия Луцифер:
- Боже, вземи този агитатор на небето! Тук все разни събрания свиква, партийни занятия провежда, кръжоци създава. В пъкъла настана такъв безпорядък, че е трудно да се издържи и всички дяволи са изцяло обхванати в сдружения!
- Добре, прати го при мене! - казва Бог, милосърден даже към пъкъла.
След три месеца Луцифер пак звъни до небето да разбере там как вървят нещата с агитатора.
- Ало, Боже!
- Какъв бог бе! Тук въобще няма Бог!
Две мутри стоели и се чудели как да направят така, че да си разпознават БМВ-тата. Едната мутра казала:
- Ей брато, знаеш ли, ти махни предния капак, а аз задния.
- Добре.
- Да ама пак не можем да ги познаем!
- Добре, ти махни предна лява, а аз предна дясна ще махна.
- Добре. Да ама пак не можем да ги познаем.
Накрая единия се ядосал и казал:
- Абе я ти вземи бялото, а аз черното :P :)