Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Интересно как нравствената полиция позволи на финансовата полиция да остави народа без гащи?
Политически 3,116 прегледа
Следващ →

Още вицове

Началник се кара на подчинен: - Не те ли е срам! Закъсняваш два часа! Аз на твое място изобщо не бих се показал на работа в такъв случай... - Да. Но аз, за разлика от вас, съм съвестен и идвам. Два скелета решили да покарат кола.Единия тъкмо се качил и изкочил от колата,върнал се в гробищата и след малко се вмъкнал от ново в колата с надгробния си камък под мишницата.Другият скелет учудено го попитал: -За какво ти е този камък? -Без документи не шофирам! Крадец открадва виолончело от концерт. Един полицай го вижда. Спира го и го пита: - Защо открадна виолончелото от концерта? - Не съм го откраднал! - Как да не си? Нали те видях да го крадеш. - Не съм! Гледам си го от малка цигулка! Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой? Два дракона си говорели. И по едно време единият дракон кихнал, а другия казал: - Пепел ти на устата!